Kultura

Ujawniamy! Tokarczuk dostała Nobla tylko dlatego, że nie wysłuchano argumentów drugiej strony! Prof. Jajcarz: to oczywista próba wpłynięcia na wybory. Jacek Karnowski: nie możemy pozwolić, aby plusy przysłoniły nam minusy.

autor:

Tylko Pardwa Jest Ciekawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ut velit turpis, nec posuere. Sed id pulvinar purus. Proin ullamcorper gravida urna ac consectetur. In sed odio at arcu auctor rhoncus ut sed nibh. Bardzo kocham Polskę. Patriotyzm.

Ta strona ma charakter satyryczny 🦄. Prawdopobnie już się domyśliłeś, ale statystycznie rzecz biorąc istnieje jednak pewne ryzyko, że jesteś debilem. Więc już wiesz.

Komentarze

v Ktoś powinien za to odpowiedzieć
sPOKO My sami się nie obronimy, ale z Bożą pomocą, z Królową Polski damy radę. Potrzeba szturmu modlitewnego do nieba. Lepanto, Wiedeń, Warszawa 1920 może się powtórzyć, tylko nie traćmy wiary...
Timermans do domu Kościół jest miejscem skupienia i każdy może do niego przyjść jeśli ma taką potrzebę pod warunkiem zachowania norm. To nie miejsce handlu czy odstawiania jakiś cyrków.Normy zachowań obowiązują czy to w teatrze czy operze( do opery nie przychodzi się w bikini )Jeśli ktoś nie przestrzega norm zostaje po prostu wyrzucony.Prócz tego że jest to profanowanie to jest to przejaw braku kultury i braku szacunku dla tych innych którzy do świątyni przychodzą Nie prawdą jest że katolicy są bezbronni.Wystarczy przykład z Jezusa co zrobił z handlującymi w w Świątyni. Będąc w RP do jednego z poznańskich kościołów wszedł mężczyzna i wykrzykiwał jakieś brednie.Chwyciłem "pacjenta" za "frak" i wyprowadziłem z kościoła poza kruchtą dostał z "liścia" w pysk i kopniaka...pokulał się po schodach.....Można? Można
Wyborcapolski Zamiast ich bić trzeba ich pokazywać palcami i głośno się śmiać. I nie takim złośliwym śmieszkiem, tylko głośnym do rozpuku buhehehe..
husariaPL Ty mówisz jak rolnik , którego koń kopnął w głowę .