Polska

Skandaliczna prowokacja w Opolu: Marsz Równości wyruszy z placu Św. Jana Pawła II, przejdzie obok pięciu kościołów, minie katedrę, zatrzyma się przy mieszkaniu pana Jana Strzelaka który powiesił w salonie krzyż, przejdzie w promieniu 273 metrów od pomnika Papieża Polaka i zakończy w okolicy Zespołu Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Zbydlęcenie środowisk gejowsko-lesbijskich przekroczyło wszelkie granice.

autor:

Husaria

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ut velit turpis, nec posuere. Sed id pulvinar purus. Proin ullamcorper gravida urna ac consectetur. In sed odio at arcu auctor rhoncus ut sed nibh. Bardzo kocham Polskę. Patriotyzm.

Ta strona ma charakter satyryczny 🦄. Prawdopobnie już się domyśliłeś, ale statystycznie rzecz biorąc istnieje jednak pewne ryzyko, że jesteś debilem. Więc już wiesz.

Komentarze

FullAhead Jak tu smierdzi kozim tepym capem
vippo Kto to finansuje?
nie wstydze sie Jezusa Wont zdrajcy!
THE END OF EU ?!!! Jakoś nie widzę, żeby Redakcja zajmowała się postami określonymi jako "nadużycie". One obrażają moje uczucia patriotyczne i religijne a Redakcja - nic
krgor To już jest wojna światów. Kiedy zaczną do nas strzelać? Acha, w życiu niczego nie kupiłem w IKEA, teraz będę odwodził od tego wszystkich znajomych.