Polityka

Skandal w Studio TVN: na pięciu zaproszonych gości tylko jeden był z PiS. Jacek Ozdoba komentuje: potrzebujemy natychmiastowej repolonizacji mediów. Samuel Pereira: nie wyobrażam sobie, aby dziennikarze Telewizji Polskiej postąpili podobnie!

autor:

Gaja Płodek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ut velit turpis, nec posuere. Sed id pulvinar purus. Proin ullamcorper gravida urna ac consectetur. In sed odio at arcu auctor rhoncus ut sed nibh. Bardzo kocham Polskę. Patriotyzm.

Ta strona ma charakter satyryczny 🦄. Prawdopobnie już się domyśliłeś, ale statystycznie rzecz biorąc istnieje jednak pewne ryzyko, że jesteś debilem. Więc już wiesz.

Komentarze

Zamoyski państwo polskie nie broni katolików przed hordą lewacką. Gdyby to byli Żydzi to ochrona byłaby.
Sasza czy wy tam myślicie w tej redakcji? ?
dziewczyny Świetny tekst!!!!w sklepach pojawiają się tęczowe ubrana dla niemowlaków i starszych!!!kto? na to POzwala!!!!!
sceptyk Czas tym szkodnikom zaszkodzić.
jurek 5.226.64.* Kościół jest miejscem skupienia i każdy może do niego przyjść jeśli ma taką potrzebę pod warunkiem zachowania norm. To nie miejsce handlu czy odstawiania jakiś cyrków.Normy zachowań obowiązują czy to w teatrze czy operze( do opery nie przychodzi się w bikini )Jeśli ktoś nie przestrzega norm zostaje po prostu wyrzucony.Prócz tego że jest to profanowanie to jest to przejaw braku kultury i braku szacunku dla tych innych którzy do świątyni przychodzą Nie prawdą jest że katolicy są bezbronni.Wystarczy przykład z Jezusa co zrobił z handlującymi w w Świątyni. Będąc w RP do jednego z poznańskich kościołów wszedł mężczyzna i wykrzykiwał jakieś brednie.Chwyciłem "pacjenta" za "frak" i wyprowadziłem z kościoła poza kruchtą dostał z "liścia" w pysk i kopniaka...pokulał się po schodach.....Można? Można