Kościół

Obrzydliwa prowokacja homo-bolszewii w trakcie procesji Bożego Ciała: nic się nie wydarzyło. Ks. Ucho: Udają, że nas ignorują.To przemyślana strategia.

autor:

Pogromcy Sorosa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ut velit turpis, nec posuere. Sed id pulvinar purus. Proin ullamcorper gravida urna ac consectetur. In sed odio at arcu auctor rhoncus ut sed nibh. Bardzo kocham Polskę. Patriotyzm.

Ta strona ma charakter satyryczny 🦄. Prawdopobnie już się domyśliłeś, ale statystycznie rzecz biorąc istnieje jednak pewne ryzyko, że jesteś debilem. Więc już wiesz.

Komentarze

Naród Pytam tzw. LGBT, czy osoba, która uważa się za Napoleona, a nim nie jest, jest zdrowa psychicznie czy nie? Dlaczego leczy się takie osoby, nawet w zakładach zamkniętych. Dlaczego mężczyzna, który uważa się za kobietę ma być zdrowy psychicznie? Przestańcie żyć w kłamstwie. I znów powtarzam cytat, który mówi o was wszystko: Cytaty z książki Manfred Kleine-Hartlage - Dlaczego przestałem być lewakiem: Będąc nastolatkiem pobłądziłem; właśnie nastolatkowie skłaniają się do myślenia utopijnego czy lewackiego. Mówiąc ogólnie, istnieją dwa rodzaje lewicowców: oszukani i oszuści. To, co rozpoczyna się jako lewicowa utopia równości i braterstwa, obraca się zwykle w państwo terrorystyczne i policyjne. Ideały lewicy są wprowadzane za pomocą najbardziej nieludzkich środków. Prawicowiec czerpie wiedzę o świecie z historii. Lewicowiec tymczasem wywodzi ją z wyimaginowanej przyszłości. Lewica za własne porażki obarcza odpowiedzialnością swoich wrogów – szeroko rozumianą prawicę, konserwatystów i chrześcijan. Prawdziwe dla lewicowca nie jest to, co zgadza się z rzeczywistością, lecz to, co zgadza się z jego poglądami.
ZSRRiUE takie są efekty działania masonerii
Wyborcapolski Bodnar! Won szkodniku!
Gość polski Za czyje pieniadze ja się pytam?!
Bożena Dobrze że im rośnie