Polityka

Kurtyna opadła! Lewicowa koalicja startuje z lewicowym programem. Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej przyznał dziś, że „lewica jest za małżeństwami homoseksualnymi”. Internauci w szoku: „Co dalej? Progresja podatkowa!?”

autor:

Astralna Maczeta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ut velit turpis, nec posuere. Sed id pulvinar purus. Proin ullamcorper gravida urna ac consectetur. In sed odio at arcu auctor rhoncus ut sed nibh. Bardzo kocham Polskę. Patriotyzm.

Ta strona ma charakter satyryczny 🦄. Prawdopobnie już się domyśliłeś, ale statystycznie rzecz biorąc istnieje jednak pewne ryzyko, że jesteś debilem. Więc już wiesz.

Komentarze

Jot-32 Lecz się na nogi bo na głowę to za późno
goń goń goń gosciu kim ty jestes ?za co sie ,,uwazasz,,?
Timermans do domu To to coś to już dawno powinno być w Cela+
Pocototakzwodzić Kościół jest miejscem skupienia i każdy może do niego przyjść jeśli ma taką potrzebę pod warunkiem zachowania norm. To nie miejsce handlu czy odstawiania jakiś cyrków.Normy zachowań obowiązują czy to w teatrze czy operze( do opery nie przychodzi się w bikini )Jeśli ktoś nie przestrzega norm zostaje po prostu wyrzucony.Prócz tego że jest to profanowanie to jest to przejaw braku kultury i braku szacunku dla tych innych którzy do świątyni przychodzą Nie prawdą jest że katolicy są bezbronni.Wystarczy przykład z Jezusa co zrobił z handlującymi w w Świątyni. Będąc w RP do jednego z poznańskich kościołów wszedł mężczyzna i wykrzykiwał jakieś brednie.Chwyciłem "pacjenta" za "frak" i wyprowadziłem z kościoła poza kruchtą dostał z "liścia" w pysk i kopniaka...pokulał się po schodach.....Można? Można
Patologia Obywatelska walczy Przepraszam, ale moczenie penisa w kale musi rozprzestrzeniać choroby.