Polska

Im bardziej panują, tym głośniej skarżą się, użalają, oskarżają, atakują. I nigdy się nie zatrzymują. Tak jak uczyło ich ISIS, Regnum Christi, Franco, Ustasze i Pinochet.

Zdobywają kontynent po kontynencie, kraj po kraju, miasto po mieście. Czy proszeni czy nieproszeni. Nie zostawią żadnej dziedziny życia, ani edukacji, ani kultury, ani zwykłej rozrywki. Nawet z rozpoczęcia roku szkolnego zrobią święto religijne. Obstawiają przestrzeń publiczną religijnymi totemami, a potem mówią innym, jak mają żyć. Zastraszają, poniżają, używają przemocy lub wpływów politycznych i prawnych.

Zabiorą ci wszystko. Nawet twoje dzieci. Już nawet tego nie ukrywają, coraz głośniej wołając: wasze dzieci będą takie jak my. I, oczywiście, zniszczą twoją rodzinę, zmuszając twoich bliskich do nienawiści wobec własnych dzieci za wszelkie odstępstwa.

Ale jednocześnie głośną krzyczą o dyskryminacji, nietolerancji, o nadchodzącym komunizmie. Im więcej mają, im więcej zdobyli, im bardziej panują, tym głośniej krzyczą, skarżą się, użalają, oskarżają, atakują. Nawet tam, gdzie już rządzą niepodzielnie, płaczą nad własną krzywdą. Zawsze chcą więcej. Zawsze są nienasyceni.

I nigdy nie okazują litości. Nigdy nie odpuszczą, nigdy się nie zatrzymają. Jak na prawdziwych totalitarystów przystało. Tak jak uczył ISIS, Franco, Ustasze i Pinochet. Czy Polska jest w stanie powstrzymać tę nawałę? Czy możemy ocalić fundamenty naszej cywilizacji? Czy możemy uratować normalność dla naszych dzieci?

Na zdrowy rozum – nie. Ale na zdrowy rozum Polski nie powinno być w ogóle na mapie świata. Pamiętajmy: nie jesteśmy sami.

autor:

Córka Wikarego

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ut velit turpis, nec posuere. Sed id pulvinar purus. Proin ullamcorper gravida urna ac consectetur. In sed odio at arcu auctor rhoncus ut sed nibh. Bardzo kocham Polskę. Patriotyzm.

Ta strona ma charakter satyryczny 🦄. Prawdopobnie już się domyśliłeś, ale statystycznie rzecz biorąc istnieje jednak pewne ryzyko, że jesteś debilem. Więc już wiesz.

Komentarze

szwabska knajpa a to kto to i po co tu jest? nie wstyd redaktorom?
TakJakoś POdworzowym tusekiem A. Merkel wabiacym sie Oskarek i KE POtrzasl Prezydent USA z Prezydentem Chin! Bolszewicy w KE nie sPOdziewali sie ze USA sie dogada z Chinami! Teraz KE sie trzesie! Padaczka? OUT
gakorew Kościół jest miejscem skupienia i każdy może do niego przyjść jeśli ma taką potrzebę pod warunkiem zachowania norm. To nie miejsce handlu czy odstawiania jakiś cyrków.Normy zachowań obowiązują czy to w teatrze czy operze( do opery nie przychodzi się w bikini )Jeśli ktoś nie przestrzega norm zostaje po prostu wyrzucony.Prócz tego że jest to profanowanie to jest to przejaw braku kultury i braku szacunku dla tych innych którzy do świątyni przychodzą Nie prawdą jest że katolicy są bezbronni.Wystarczy przykład z Jezusa co zrobił z handlującymi w w Świątyni. Będąc w RP do jednego z poznańskich kościołów wszedł mężczyzna i wykrzykiwał jakieś brednie.Chwyciłem "pacjenta" za "frak" i wyprowadziłem z kościoła poza kruchtą dostał z "liścia" w pysk i kopniaka...pokulał się po schodach.....Można? Można
Prawnik Wraca normalność? Że bić dzieci nie wolno to oczywiste, ale dać klapsa?
Bożena SKANDAL SKANDAL SKANDAL !