Polska

Odlot! Heteroseksualiści zdradzają publicznie swoją orientację na TT w akcji #JestemHetero. Internauci pytają: „Kogo to obchodzi?”, „Po co się tak obnosić?”, „Nikogo nie obchodzi z kim śpicie!”

Osoby heteroseksualne i zwolennicy promocji stojącej za nimi ideologii rozpoczęli na Twitterze akcję #JestemHetero, w której osoby postanawiają publicznie zaprezentować swoją orientację seksualną. Wojewoda Czarnek czuje się zniesmaczony brakiem kultury uczestników akcji.

autor:

Jacek Sariusz-Zpolski

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ut velit turpis, nec posuere. Sed id pulvinar purus. Proin ullamcorper gravida urna ac consectetur. In sed odio at arcu auctor rhoncus ut sed nibh. Bardzo kocham Polskę. Patriotyzm.

Ta strona ma charakter satyryczny 🦄. Prawdopobnie już się domyśliłeś, ale statystycznie rzecz biorąc istnieje jednak pewne ryzyko, że jesteś debilem. Więc już wiesz.

Komentarze

wygra kandydat zobaczycie zacznom nas posyłać do gułagów jak tak dalej pójdzie trzeba to powstrzymać bo to jest lewacka zaraza zagłada
BadaczNetu Zupa w proszku Knorr
edi Nie ma większych BANDYTÓW I MORDERCÓW jak wśród lewackiego żydostwa i wśród wszelkiej maści zboczeńców LGB.
to tyle Czyli jak są takie już artykułu tzn. że znowu Polska wtopa będzie ;(
smecz Ty mówisz jak rolnik , którego koń kopnął w głowę .